Sesja w klimacie retro z tajemniczą femme fatale

Kategoria: sesje zdjęciowe · Autor: 25.03.2013
zdjęcia portretowe Wrocław
zdjęcia w kawiarni Cudowne Lata
sesja stylizowana
portrecista Wrocław
femme fatale - sesja stylizowana
femme fatale zdjęcia
sesja w klimacie retro
alefoto portrety

Ania to zdecydowana i energiczna osoba, o której śmiało można powiedzieć, że uśmiecha się od ósemki do ósemki:) Jej małym marzeniem była klimatyczna sesja buduarowa…

W lutym spotkaliśmy się, aby omówić jej szczegóły i po chwili rozmowy, wiedzieliśmy, że zalotne przewracanie się w pościeli to nie jest styl Ani. Wspólnie ustaliliśmy, że tak silna osobowość potrzebuje odpowiedniej oprawy.  Miało być kobieco, ale z pazurem i klimatem.  Od razu skojarzyło nam się to z przydymioną kawiarnią w stylu retro, z falowanymi włosami, czerwoną pomadką i filmami z gatunku noir. Tak powstała koncepcja metamorfozy Ani w tajemniczą femme fatale.

Długo zastanawialiśmy się nad miejscem, które odpowiadało by temu stylowi. Na szczęście bohaterka sesji trafiła przypadkowo do idealnej lokalizacji – czyli do Cudowne Lata Cafe (dziękujemy za cierpliwość i świetną atmosferę!).

Nad niezwykłą metamorfozą Ani pracowały niezastąpione Ola Mentel (fryzura) i Marta Morawiecka (wizaż).

Kilka tygodni po sesji, gdy pierwsze wrażenie wywołane zdjęciami opadło, Ania wysłała nam rekomendacje:

„Czy warto oddać się w ręce teamu z AleFoto? Warto. Moje zdjęcia mówią same za siebie. Uwagi Doroty sprawiły, że jestem na nich piękna, kobieca jak nigdy. A Marcin podkreślił to światłem i idealnie uchwycił to na „kliszy”. Czy warto oddać się w ręce najlepszego teamu fotograficznemu na świecie? Warto”

Dziękujemy Aniu za wspaniałą współpracę i miłe słowa!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *