metamorfoza na wieczór panieński

Kategoria: polecane, sesje zdjęciowe · Autor: 11.07.2011

Tydzień temu po raz kolejny wykonaliśmy sesję zdjęciową w ramach wieczoru panieńskiego. Specjalnie dla Basi zaplanowaliśmy nie tylko zdjęcia w nastrojowym miejscu ale przygotowaliśmy również romantyczną stylizację.

Na spotkanie z nami przyszła cicha, niepozorna dziewczyna – wykonany przez Martę makijaż i przygotowane przez Dorę włosy całkowicie odmieniły główną bohaterkę wieczoru. Zresztą co my się będziemy rozpisywać, sami oceńcie różnicę na zdjęciu „przed i po” !

zdjęcie metamorfozy "przed" i "po"

kliknij w zdjęcie aby obejrzeć powiększenie

Trudno poznać, że na obu zdjęciach jest ta sama Basia, prawda? Oto czar metamorfozy…

Po tych przygotowaniach pozostało nam tylko ubranie przyszłej Panny Młodej w przygotowaną suknię i mogliśmy wyruszyć w plener!

Też tak macie, że pogoda płata Wam figla w najmniej oczekiwanym momencie ? Tak właśnie było tym razem. Zamawialiśmy piękny zachód słońca, a dostaliśmy niebo pełne chmur, z których w każdej chwili mógł spaść deszcz…  Czas jednak gonił i nie mogliśmy sobie pozwolić na marudzenie i składania pogodowych reklamacji. Zabraliśmy się do pracy !

Pognaliśmy Basię najpierw w pole kukurydzy, a potem w pszenicę. Zobaczcie co z tego wyszło.

sesja zdjęciowa na łonie natury

romantyczna sesja zdjęciowa

metamorfoza wrocław - zdjęcia

zdjęcia w polu pszenicy

romantyczna metamorfoza

sesja zdjęciowa na wieczór panieński


3 komentarze

Grzegorz Tomasiak
7 lat ago ·

ile jeszcze bedzie zdjec w polu pszenicy? Czy polscy fotomakerzy juz nie potrafia byc zupelnie kreatywni??? Jedna wielka monotonia…

Marcin
7 lat ago ·

Nie wiem ile.. Jeśli chodzi o nas – o ile klient nie zażyczy sobie inaczej zawsze staramy się robić zdjęcia w innym miejscu. Kiedyś na pole pszenicy trafić musieliśmy :)

[…] za nami, chociaż w nieco innej formie niż nasze dotychczasowe realizacje (sesja zdjęciowa Asi/metamorfoza Basi /sesja pin up girl […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *