Witajcie!

Skoro jesteście tutaj to znaczy, że chociaż troszkę ciekawi Was, kim jesteśmy.

Cieszy nas to ogromnie, ponieważ my nie możemy się doczekać, żeby poznać WAS!

Stworzyliśmy alefoto, aby móc wyżyć się kreatywnie i spotkać niesamowitych ludzi, czyli naszych Klientów.
Moglibyśmy pisać eseje o tym, czym jest dla nas fotografia i dlaczego jest ważna w życiu każdego człowieka, chociaż na co dzień nie jesteśmy tego świadomi.
Jednak wolimy opowiedzieć Wam, jak wielką frajdę sprawia nam widok pary narzeczonych, którzy przeglądając swoje zdjęcia uśmiechają się szeroko i przytulają, albo wzruszonej panny młodej podczas oglądania prezentacji.
Dzięki takim momentom mocno wierzymy w to, że zdjęcia mają magiczną moc, a nasi Klienci są siłą sprawczą tego czarowania.

Ale czyli Dora

Jestem osobą cierpiącą na niepohamowany bieg myśli  i słowotok.
Praca z ludźmi to mój żywioł, dlatego doskonale spełniam się jako asystentka w trakcie sesji zdjęciowych i plenerów.
Jako chorobliwa perfekcjonistka stale coś poprawiam i udoskonalam.  Zależy mi na tym, aby Wasze zdjęcia i to, co od nas otrzymujecie było jak najlepszej jakości. Wychodzę z założenia, że oddamy Wam tylko taki „produkt zdjęciowy”, który sama chciałabym otrzymać.
Moje główne zadania skupiają się na obsłudze naszych Klientów i marketingu. Zajmuję się również przygotowaniem i koordynacją sesji zdjęciowych oraz montażem prezentacji zdjęć i projektami płyt.

Foto czyli Marcin

Uwielbiam dobrą kawę i wciągające książki. Interesują mnie alternatywne sposoby odżywiania i ekologia. Kiedy tylko mogę słucham muzyki, szczególnie tej w klimatach trójkowej audycji Ciemna Strona Mocy. Od ponad 11 lat nie oglądam telewizji.

Lubię ludzi i chyba właśnie dlatego w fotografii interesuje mnie człowiek – od reportażu, portretów, zdjęć rodzinnych po zdjęcia dokumentalne. Czasem dla odmiany chętnie fotografuję architekturę.

Wiedzę z zakresu fotografii zdobywałem podczas warsztatów w kraju i za granicą. Mam na koncie kilka wystaw. Lubię dzielić się umiejętnościami- mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów fotograficznych według autorskiego programu.

A tak pracujemy:

Przeczytajcie więcej o tym jak pracujemy i czym się inspirujemy przy realizowaniu zleceń.