fotograf ślubny Wrocław – niezywkła para: Damian i Gosia

Kategoria: zdjęcia ślubne · Autor: 03.01.2013
wejście na ślub
krucza wrocław kościół
podpis gosi
podpisy świadkowie
dziecko w kościele
zdjęcie wnętrza
schola na ślubie
panna młoda gosia
damian przysięga
sypanie ryżem
składanie życzeń
zabawne zdjęcia ślubne
składamy życzenia
gosia w aucie
villa capirce wrocław wesele
tańcząca dziewczyna
szalony taniec świadka
goście weselni tańczą
złapał krawat
uśmiechnięci radnośni
hotel monopol wrocław
portret damiana
zdjęcia slubne ze skakaniem
zakochani spacerują
wrocławski rynek zdjęcia
plenery ślubne wrocław
plener gosi i damiana

Jednym  z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej motywujących wyzwań dla każdego fotografa jest wykonywanie zdjęć na zlecenie innego fotografa lub pasjonata fotografii.  Ktoś, kto zna się na zdjęciach i jest w stanie ocenić warunki, w jakich były wykonywane,  potrafi docenić zabawę ze światłem i nietypowe kadry. Z drugiej jednak strony oczekiwania i wymagania pary pasjonatów fotografii są wysokie, dlatego ślub Gosi i Damiana był dla nas niezłym sprawdzianem.

Gosia i Damian to niezwykła para  z całym mnóstwem zainteresowań. Poza fotografią pasjonują się również wyprawami po różnych zakątkach świata. Swoją podróż poślubną spędzili jeżdżąc rowerami po Włoszech!

Na pozór spokojni i poukładani, zaskakiwali nas szalonymi pomysłami poczynając od świetnego projektu na zaproszenia ślubne. Damian sam zaprojektował zaproszenia w formie filmowego plakatu z Młodą Parą w rolach głównych. Ten sam plakat, w większym rozmiarze pojawił się również na weselu jako księga gości

Państwo Młodzi bardzo dużą wagę w trakcie przygotowywania przyjęcia weselnego w Villi Caprice we Wrocławiu przykładali również do zapewnienia swoim gościom wielu, niezapomnianych atrakcji. Były konkursy z nagrodami dla dzieci, fotobudka, a nawet wymyślona przez Parę Młodą autorska wersja familiady, jako jedna z gier w trakcie oczepin.

O tym ślubie można byłoby pisać bardzo długo, dlatego przejdźmy do zdjęć:)

 

Po oddaniu zdjęć Gosia i Damian tak napisali o współpracy z alefoto:

„Z przyjemnością polecamy alefoto na reportaż ślubny i sesję plenerową. Jesteśmy w pełni zadowoleni z profesjonalnie wykonanych zdjęć. W czasie ślubu, Marcin potrafił pracować jakby był niewidzialny a przy tym pięknie uchwycił całą ceremonię. Sesja  plenerowa była dla nas miłym spacerem. Obecność Doroty jako asystentki fotografa pomogła nam już na początku pozbyć się lekkiej tremy przed pozowaniem. Podczas sesji powstało dużo bardzo dobrych zdjęć. Zdjęcia alefoto wyróżniają się spośród ofert innych fotografów ślubnych; potrafią uchwycić emocje danej chwili. Polecamy!”

Kochani – dziękujemy za miłe słowa :)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *